Главная > Новости
 


На власні очі: як працюють німці, або Візит на завод WINKHAUS

02 / 04 / 2014
Людмила КУБАЙ, директор ТОВ «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР»: WINKHAUS - 160 років! Багаторічний досвід та незмінна якість – два кити, на яких побудована історія нашого партнера. Рада, що компанія є постачальником фурнітури для ТОВ «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР».

 


 1  2  3 
ФОТО 1 из 3
Як працюють німці, або Візит на завод WINKHAUS. Людмила КУБАЙ, директор ТОВ «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР»
Як працюють німці, або Візит на завод WINKHAUS. Людмила КУБАЙ, директор ТОВ «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР» Як працюють німці, або Візит на завод WINKHAUS Як працюють німці, або Візит на завод WINKHAUS
Цікаво, що з моменту заснування і аж то тепер, WINKHAUS очолюють члени однієї сім’ї. При чому це не є примусовим, люди самі вибирають. Зараз, наприклад, керівні посади ділять діти двох братів, попередніх директорів компанії. 
 
Нещодавно випала нагода побувати на виробництві WINKHAUS. Два заводи підприємства знаходяться у невеличкому містечку Мюнстер, що на півночі Німеччини.
 
Виробничі умови такі ж як у нас. Відмінне те, що у цехах немає сміття та відходів. Геть усе «зайве» через спеціальні отвори у підлозі падає на транспортер, по якому потрапляє за територію заводу, у місця утилізації.
 
Певна річ, не така стерильність як у лікарні. Ходять хлопці у робочих комбінезонах, але все ж  — загальної чистоти робочого місця досягнуто!
 
На заводі ми відвідали 4 виробничих цехи, біля кожного з яких знаходиться невеличкі інструментальні — для заточування інструментів, матеріалів і т.д. Не загальні, а у кожного свої, бо є особливості!
 
Руками там практично нічого не роблять — усе комп’ютеризовано, найбільше рук я побачила на упаковці готової продукції. До того ж її, в основному, виконують жінки.
 
Людей надзвичайно мало. А все тому, що завдяки саме машинній роботі досягають якості та лазерної точності аж до мікрона!
 
Мінімум 27 операцій, виконаних апаратом, плюс пластина потрібної товщини/ширини і у фіналі ми маємо звичайний віконний завіс. 
 
В ході екскурсії нам продемонстрували філігранну роботу — машина (без людського втручання) вирізала на кілька сантиметровому паралелепіпеді з одного боку коника, а з іншого слона.
 
Вразила техніка безпеки. До станка можна підійти не ближче, як на 2 метри, якщо працівник перевищує допустиму норму, він автоматично вимикається.
 
На заводі є станки, яким уже понад 50 років! Німці керуються метричними даними, якщо ті їх задовольняють — станок продовжують використовувати! До того ж техніка кожного року проходить перевірку.
 
Вік – теж поняття абсолютно відносне, бачили керівників і 23-ох, і 65-ти років.
 
Постійний рух вперед, розробка інновацій, тестування виробів – усе робиться з думкою! Наприклад, двері, що відкриваються карткою-ключем, або ключ-програма, вбудована у мобільний пристрій… Є багато новинок, яких ми ще не продавали. Щиро сподіваюся, колись будемо!
 
Технічний коледж, що діє при заводі, створений з думкою про тих, хто хоче  працювати у WINKHAUS. Туди потрапити не важко.
 
Перший рік — теорія, з другого розпочинаються практичні заняття. Загалом на тиждень 4 практичних і 1 теоретичне. 
 
По закінченню навчання усі отримують спеціальність, але роботу пропонують найкращим!
 
НІХТО, а це в основному хлопці віком 15-16 років, не підняв голови, коли поруч проходила екскурсія! Мене вразила їхня зосередженість.
 
Уявляєте, людина не є працівником і зарплата далеко не така як на заводі – а скільки відповідальності!
 
Там інше суспільство, інші погляди на життя. Усе прораховують заздалегідь. 
 
Наприклад, молода людина йде працювати на завод токарем. При цьому вона УЖЕ планує власне майбутнє: будівництво дому, народження дітей, поїздки на відпочинок … — і це все з розрахунку провести ВСЕ ЖИТТЯ, обіймаючи дану посаду!
 
 
РЕНОМЕ-ПАРТНЕР

 

Теги: Фурнитура, Фотоальбом, Оконный бизнес

Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
В мире снизился спрос на алюминий

ALUPROF В РЕЙТИНГАХ ПОЛЬСКОЙ ЭКОНОМИКИ

Schmalz представляет новое поколение площадочных захватов

Новости по теме
Компанія GEZE Україна відтепер має нове обличчя в Інтернеті

Европа. Производители стекла оштрафованы почти на 500 млн евро за картельный сговор

Кухня-столовая для дорогих хозяев: в субботу 20 ноября на НТВ

Случайное видео

 00:36

Clean Glass Door...
 02:06

Покраска двери
 02:24

Установка дверных ручек
 00:56

Уборщица моет
автоматические двери

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки