Главная > Новости
 


В ДАБІ підвели підсумки роботи за 2015 рік

23 / 02 / 2016
11 лютого Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев провів виробничу нарадуз керівниками територіальних органів та структурних підрозділів центрального апарату щодо підведення підсумків роботи Інспекції в 2015 році.

Учасники наради проаналізували стратегічні напрями роботи Інспекції в минулому році – інспекційної, дозвільної та ліцензійної діяльності. Визначені досягнення та недоліки, територіальним органам вказано на помилки й способи їх запобігання.

Зокрема, були оприлюднені результати інспекційної діяльності Держархбудінспекції. В 2015 році ДАБІ здійснила 21,4 тис. перевірок об’єктів будівництва з них 1,7 тис. планових та 19,7 тис. позапланових. Загалом виявлено 7,1 тис. порушень (33% від загальної кількості перевірок). Найбільше порушень виявлено в Одеській та Київській областях. Сума накладених штрафів в 2015 році – близько 120 млн. грн. Найбільше штрафів накладено в Одеській, Львівській та Миколаївській областях.

Соціально важливим напрямом є дозвільна робота Держархбудінспекції. В 2015 році Державна архітектурно-будівельна інспекція України опрацювала 218 тис. документів дозвільного характеру.

Зокрема, зареєстровано 47 тис. повідомлень та майже 54 тис. декларацій про початок виконання будівельних робіт. Більше 61 тис. об’єктів введено в експлуатацію за декларативним принципом. Найбільше декларативних дозвільних документів на будівництво зареєстрували мешканці Київської та Львівської областей.

У рамках реалізації положень про будівельну амністію зареєстровано близько 23 тис. декларацій.

Також у 2015 році Держархбудінспекцією видано понад 600 дозволів на будівництво для будівельних робіт IV-V категорій складності. Сертифікати про готовність до експлуатації видано більше ніж на 500 об’єктів.

У минулому році ДАБІ провадила роботу щодо видачі ліцензій на ведення господарської діяльності у сфері будівництва. В 2015 р. було видано понад 4 тис. таких ліцензій. Найбільше – у м. Києві, Дніпропетровській та Київській областях.

Наостанок Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев зазначив, що висвітлені під час наради недоліки в роботі територіальних органів необхідно оперативно усунути.

«При вирішенні усіх проблемних питань слід пам’ятати про наші пріоритети – зручні та швидкі адміністративні послуги громадянам, гарантування безпеки й надійності новобудов, чесні та конкурентні умови для будівельного бізнесу. Тобто саме на цих завданнях має базуватися діяльність ДАБІ в 2016 році», - підсумував Голова Держархбудінспекції.

Держархбудінспекція

 

Теги: Архитектура, Строительство

Рубрики: Украина   
Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
В мире снизился спрос на алюминий

ALUPROF В РЕЙТИНГАХ ПОЛЬСКОЙ ЭКОНОМИКИ

Schmalz представляет новое поколение площадочных захватов

Новости по теме
Компания REHAU – победитель конкурса «Фавориты Успеха 2010»

Журнал ВИТРИНА опубликовал обзор рынка ПВХ-профилей

ALUTECH. Расширение ассортимента профилей фасадной системы ALT F50: система структурного остекления ALT F50 SG

Случайное видео

 02:38

Безопасность и
противостояние взлому с
фурнитурой МАСО
 00:36

Clean Glass Door...
 03:27

Делаем откосы
 01:12

Слишком чистое окно

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки