Главная > Новости
 


Київська область. ДАБІ передала Борисполю повноваження держархбудконтролю

22 / 12 / 2016
Держархбудінспекція в рамках децентралізації сфери державного архітектурно-будівельного контролю передала нові містобудівні повноваження місту Бориспіль Київської області.

Бориспіль став 50-ю громадою в Україні, яка долучилася до процесу децентралізації та отримала змогу самостійно контролювати будівельну галузь міста.

Відтепер місцева влада впливатиме на весь цикл будівництва – від виділення земельної ділянки під забудову до прийому завершених обєктів в експлуатацію. Це сприятиме позитивному інвестиційному клімату та створить додаткові зручності в отриманні дозвільних документів на будівництво, адже їх оформлення буде здійснюватися на місці.

«Новий рік мешканці Борисполя розпочнуть з новими містобудівними повноваженнями, – підкреслив Олексій Кудрявцев. – Враховуючи, що Бориспіль традиційно є одним із лідерів за обсягами будівництва у Київській області, ми очікуємо, що завдяки функціям держархбудконтролю місто отримає додатковий імпульс для розвитку будівельної сфери. Впевнений, що громада швидко відчує значні позитивні зрушення, зокрема, через зменшення кількості незаконних забудов за рахунок ефективної контрольно-інспекційної роботи. Зі свого боку Держархбудінспекція готова допомогти місту зорієнтуватися у нових напрямках діяльності в разі виникнення проблемних питань».

«Перший важливий крок зроблено. Ми вдячні Держархбудінспекції за співпрацю в процесі передачі нових повноважень, – зауважив міський голова Борисполя Анатолій Федорчук. – Тепер головне завдання міської влади – налагодження ефективної роботи новоствореного органу держархбудконтролю та створення максимально комфортних умов для мешканців міста через вдосконалення та модернізацію міської інфраструктури».

З усіх питань, що стосуються держархбудконтролю, мешканці Борисполя можуть звертатися до відділу державного архітектурно-будівельного контролю Бориспільської міської ради за адресою: м. Бориспіль, вул. Героїв Небесної Сотні, 32.

Нагадаємо, що станом на сьогодні повноваження держархбудконтролю отримали 15 обласних міст:  Київ, Одеса, Дніпро, Ужгород, Луцьк, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Харків, Суми,  Херсон, Маріуполь, Житомир, Черкаси.

Держархбудінспекція

 

Теги: Архитектура, Строительство

Рубрики: Украина   
Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
Сертификация Cradle to Cradle стекольной продукции AGC успешно пролонгирована до 2021 года

Китай нарастил полугодовой экспорт алюминия

Очередные экологические сертификаты EPD для компании Aluprof SA.

Новости по теме
Обновлен и дополнен технический каталог «Система балконного остекления ALT100»

Матч единства. Ультрас объединились на НСК «Олимпийский»

Акция «Умный подарок» выходит на финишную прямую!

Случайное видео

 02:46

Башня света. Комплекс
LICHTTOREN PHILIPS
 05:54

CANactions 2010
 01:39

Установка двери
 02:02

Не вреден ли ПВХ в
эксплуатации

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки