Главная > Новости
 


REHAU – офіційний спонсор міжнародної конференції «Модернізація будівель»

28 / 09 / 2017
13-15 вересня в Одесі відбулась 1-а міжнародна конференція «Модернізація будівель», на якій компанія REHAU виступила одним з офіційних спонсорів заходу.

Серед співорганізаторів конференції хотілося б також відзначити генерального консула Німеччини в Україні доктора Вольфганга Мессінгера, представників великого європейського бізнесу (Henkel, Danfoss), а особливо – директора ЕСКО "Екологічні Системи" В.А.Степаненка, який власне і був ідейним натхненником створення нового дієвого майданчику для обговорення та втілення Стратегії модернізації будівель в Україні.

Протягом трьох днів провідні спеціалісти та експерти розглядали питання нормативної бази в секторі муніципальних та житлових будівель, технічні аспекти термомодернізації  та підвищення енергоефективності, обговорювали форми управління нерухомістю, вивчали світову практику фінансування проектів санації та шукали нові можливості для розвитку ринку енергоефективних матеріалів та технологій. Куратор енергоефективних проектів REHAU Олексій Біленко представив доповідь про цілі та технології модернізації світлопрозорих конструкцій в будівлях.

Учасники конференції дійшли згоди, що важливим аспектом, який дозволить втілити національну стратегію, повинна стати розробка муніципальних енергетичних планів з акцентом на оптимізацію енергоспоживання будівель. При цьому за одиницю модернізації слід розглядати не окремі будови, а  цілі квартали і мікрорайони. Цікавим в цьому плані виявися досвід німецьких колег, представлений на конференції, зокрема концепція реновації будівель у Східній Німеччині, де серійні будинки дуже подібні за своєю типологією до наших. У своїй презентації модернізації житлових масивів директор Берлінського центру компетенції з багатоповерхових будівель пан Ральф Проц дуже влучно зауважив, що тільки заможні громадяни країни можуть дозволити собі будинки в поганому стані. Переважна ж більшість мешканців не може собі дозволити витрачати дороговартісну енергію. Також увагу слухачів привернув місцевий пілотний проект з реновації цілого мікрорайону «Черемушки» в Одесі, представлений Барбарою Енгель, архітектором Технологічного інституту Карлсрує.

За підсумками конференції було прийнято рішення систематизувати результати обговорень і у вигляді резолюції скерувати їх до КМУ, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, галузевих асоціацій та профільних комітетів Верховної Ради.

REHAU

 

Теги:

Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
Нові строки проведення InterBuildExpo!

Письмо Главного исполнительного директора ALUPROF относительно функционирования компании в ситуации угрозы распространения коронавируса (COVID-19)

Первая половина финансового года 2019/20: органический рост продаж на 0,8% - рентабельность по EBITDA на 15,5%

Новости по теме
ТАТПРОФ. Фасады: любая экономия должна быть оправдана!

В компании «Виконда» действует корпоративная библиотека

АЛЮТЕХ. Расширение ассортимента комплектующих фасадной системы ALT F50

Случайное видео

 01:39

Установка двери
 01:59

Экструзия алюминия
 03:35

Производство деревянных
окон
 00:56

Уборщица моет
автоматические двери

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки