Главная > Новости
 


Українці утеплили свої помешкання за програмою IQ energy вже більше ніж на 200 млн. грн.

10 / 10 / 2017
Українці активно готуються до опалювального сезону — темпи купівлі енергоефективних товарів у кредит за програмою Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy продовжують зростати.

Лише за вересень 2017 року в рамках програми видано 2613 «теплих» європейських кредитів на загальну суму 68,12 млн. грн. Всього ж програмою, що стартувала навесні 2016 року, вже скористалося майже 8000 українських сімей, які утеплили свої квартири і будинки в кредит на загальну суму 200,9 млн. грн.

Керівник програми IQ energy Оксана Булгакова пояснює: «Зростаюча популярність кредитних програм у сфері енергозбереження в житловому секторі означає, що наші співгромадяни стають відповідальнішими, переходять до розумного споживання, економлять енергоресурси, намагаються мінімізувати тепловтрати в своїх будинках і квартирах. Ми відмічаємо також зростання попиту на альтернативні джерела енергії — компенсації на теплові насоси посідають третє місце після вікон і систем опалення!».

Список матеріалів і обладнання, на придбання яких можна отримати європейський грант IQ energy, містить понад 4300 рішень, що дозволяють істотно економити на опаленні. Компенсацію можна отримати при утепленні житла (стін, покрівлі або підлоги) і/або встановленні:

Нагадаємо, що у липні 2017 р. ЄБРР більш ніж удвічі збільшив розмір компенсації за програмою IQ energy до 35% від суми кредиту/інвестицій. Компенсація у розмірі до 3000 євро на одну фізичну особу (одноразово або за сумою декількох кредитів) виплачується за умови придбання обладнання в кредит через банки-партнери програми — Райффайзен Банк Аваль, УкрСиббанк і ОТП Банк.

Компенсація виплачується в євро на окремий валютний рахунок клієнта протягом 3-5 тижнів з моменту підтвердження його електронної заявки. Компенсацію можна отримати не лише на основне обладнання, але і на супутні товари, а також на вартість монтажних робіт, якщо вони були придбані в кредит від банків-партнерів програми, разом з основним обладнанням.

Програма IQ energy («Ай-Кью енерджі») розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), фінансується Партнерством Е5Р за підтримки Європейського Союзу, Шведського Агентства з Міжнародного Співробітництва та Розвитку (Sida) та Федерального міністерства фінансів Австрії. Загальний обсяг компенсацій на утеплення житла – 15 мільйонів євро. Метою програми є підвищення енергоефективності українського житлового сектора.

IQ energy

 

Теги:

Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
Как оборудовать окно для плоской крыши

30% скидка + энергосбережение в подарок!

Компенсації за програмою IQ energy

Новости по теме
Энергосбережение и альтернативная энергетика: инновационные решения проблем на Международном ЭКСПОФОРУМЕ «Строительство. Архитектура. Недвижимость»

Торжественное заседание, посвященное Дню архитектуры Украины

Акция: «НИКС-М» поздравляет всех женщин с 8 Марта!

Случайное видео

 03:27

Делаем откосы
 02:06

Покраска двери
 02:59

Что важно при выборе
окон? Фурнитура
 03:39

HOW DO THEY DO IT?
Guardian glass

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки