Главная > Новости
 


ЄБРР надає нове фінансування в рамках UREEFF для програми IQ energy

20 / 07 / 2018
ЄБРР надає нові кошти в рамках своєї Української програми фінансування енергоефективності в житловому секторі (UREEFF) з метою підтримки кращого використання енергії в країні. Ці кошти будуть використані для програми IQ energy, призначеної для підтримки інвестицій в енергоефективність житлового сектору.

Нове фінансування у розмірі €5,7 млн. буде надано одному з партнерів у програмі IQ energy - ОТП Банку. Отримавши ці кошти, банк зможе підтримати тисячі проектів фізичних осіб-позичальників та ОСББ, які планують реалізувати широкий спектр заходів з енергоефективності.

Позичальники, які відповідатимуть критеріям участі у програмі, зможуть отримати кредити на підвищення енергоефективності. Відповідні проекти можуть включати встановлення сучасних енергоефективних котлів на газі та біомасі; теплоізоляцію стін, дахів і підлог на перших поверхах; модернізацію систем теплопостачання; встановлення теплових систем на сонячній енергії та багато інших заходів.

В рамках програми IQ energy, що реалізується в Україні з квітня 2016 р., більше 22 тис. українських домогосподарств вже утеплили свої будинки на суму близько 711 млн. гривень (станом на 30 червня 2018 року). На веб-сайті програми наразі можна знайти перелік з понад 6200 енергоефективних товарів і технологій, які відповідають європейським стандартам та українським будівельним нормам. Товари та матеріали необхідно придбати в кредит від банків-партнерів ЄБРР. Клієнти можуть вибрати найбільш привабливий тип кредиту, в тому числі кредитні картки, звичайні споживчі кредити, кредити готівкою, розстрочки тощо.

Для програми IQ energy виділене грантове фінансування в розмірі €15 млн. зі Східноєвропейського фонду енергоефективності та довкілля (E5P), найбільший внесок в який надає Європейський Союз. Сума компенсації на енергоефективну модернізацію житла складає 35% від суми кредиту чи суми інвестицій. Максимальна виплата на 1 особу – 3000 євро. Станом на 30.06.2018 4,97 мільйони євро вже виплачено українцям у якості безповоротної фінансової допомоги. У програмі IQ energy також використовуються кошти технічного співробітництва, надані у рівній частці від Фондом E5P та Швецією.

Q energy

 

Теги:

Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
Магія вогню і металу. AXOR на «Koval Fest»

Мировое производство алюминия выросло на 0,3%

Группа компаний VELUX Group приобретает Vitral

Новости по теме
Дверная защитная фурнитура ROSTEX QUADRUM

Компания «Талисман» принимает участие в подготовке к Евро 2012

Открытие салона окон в Волынской области

Случайное видео

 00:56

Уборщица моет
автоматические двери
 03:27

Делаем откосы
 02:46

Башня света. Комплекс
LICHTTOREN PHILIPS
 02:12

Строительство 15-ти
этажного отеля за 90
часов

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки