Главная > Новости
 


Перший європейський проект компанії Royal House

14 / 08 / 2018
Авторизований Партнер REHAU компанія Royal House розпочала будівництво житлового будинку в Словаччині за власною запатентованою технологією енергоефективних стінових модулів з використанням пінополістиролу.

Житловий будинок на 2000 кв.м з повною соціально-адміністративною структурою в окрузі Комарно – це перший європейський проект українського девелопера, але на разі ведуться активні перемовини про співпрацю і з іншими європейськими країнами.

Рішення, запропоноване інженерами «Royal Engineering» (входить до групи компаній Royal House) ще в 2012 році, успішно пройшло випробування на відповідність технічних норм і вимог з безпеки Європейського Союзу і отримало Декларацію відповідності згідно з європейським стандартом EN 13163: 2012 + A1: 2015. Завдяки цьому документу компанія Royal House не лише підтвердила високу якість і безпечність продукції власної марки, але й відкрила для прогресивної технології європейський ринок.

Застосування стінових модулів ТМ Royal House дозволяє максимально оптимізувати бюджет будівництва, скоротити витрати на трудові та матеріальні ресурси і значно скоротити терміни будівництва (від 3 до 5 разів!). Фактично, панелі виготовляються на виробничих потужностях компанії у повній комплектації – з енергоефективним утеплювачем, накладними декоративно-архітектурними елементами і сучасними енергозберігаючими вікнами з профілів REHAU (Euro-Design 70, енергоефективний СП з теплою дистанцією і фурнітурою ROTO), а на будмайданчику відбувається лише їх зведення за проектом. Але до перелічених переваг варто додати високі показники енергоефективності і бездоганний класичний дизайн, якій завжди залишається в тренді.

Як в житті працює запропоноване ноу-хау, вже могли пересвідчитись мешканці столиці, зокрема, власники квартир нещодавно зведених клубних житлових комплексів «Британський квартал» і «Нова Англія». Економія на опаленні на прикладі «Британського кварталу» складає близько 55% і подекуди наближається до показників будинків з нульовим енергоспоживанням. До речі, це не суб’єктивні відчуття чи рекламні гасла, а данні реальних незалежних досліджень Науково-освітнього центру проектування та досліджень КНУБА.

Від української команди REHAU хочемо привітати Партнера з успішним стартом на європейському будівельному ринку. Нехай Ваша якість і надійність доведе, що «Зроблено в Україні» це ознака справжньої європейської якості!

REHAU

 

Теги:

Рубрики: Украина, Мир, Профиль   
Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
В мире снизился спрос на алюминий

ALUPROF В РЕЙТИНГАХ ПОЛЬСКОЙ ЭКОНОМИКИ

Schmalz представляет новое поколение площадочных захватов

Новости по теме
Цены ПВХ для стран СНГ растут в США , а в Европе и Китае пока сохраняются

Контрактная цена ПВХ в Европе снизилась на EUR10 за тонну

Низкий спрос на ПВХ в Азии оказывает давление на цены

Случайное видео

 03:39

HOW DO THEY DO IT?
Guardian glass
 03:35

Производство деревянных
окон
 02:24

Установка дверных ручек
 00:56

Уборщица моет
автоматические двери

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки