Главная > Новости
 


Нафтохімікам допомагатимуть й іноземні фірми

14 / 11 / 2018
У цьогорічному зупинковому ремонті виробництв ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» будуть задіяні в основному вже добре відомі підприємству підрядні організації та фірми, з якими давно склалися партнерські стосунки.

З нових підрядників запрошено для допомоги тільки ТОВ «РОН-ТЕХ» з Івано-Франківська, спеціалісти якого займатимуться демонтажем та ремонтом запірної арматури великих діаметрів. Також порівняно новими для калуських нафтохіміків можна вважати київські фірми «Гідросервіс» і «Рона інжиніринг», які одного разу вже працювали на виробничих майданчиках «КАРПАТНАФТОХІМу», а тепер під час зупинкового ремонту забезпечуватимуть гідроочистку технологічних апаратів на виробництві етилену і поліетилену. Про це повідомив головний механік підприємства Олександр Бобів.

– Допомагатимуть нам в ремонті й спеціалісти іноземних фірм, – констатує Олександр Богданович. – Вони працюватимуть на майданчику виробництва етилену і поліетилену. Тут у цеху піролізу бригада угорської фірми Trans Lex Work Kft повинна виконати ревізію та ремонт парових турбін. Ці роботи проводитимуться під шеф-наглядом спеціалістів німецької компанії Siemens. Також під керівництвом фахівця німецької фірми BEROA Deutschland GmbH та з використанням її матеріалів передбачено виконати роботи з футерування реактора піротолу.

Крім того, на виробництві етилену і поліетилену спеціалісти фірми Linde (Німеччина) за власною технологією проводитимуть капітальний ремонт двох теплообмінників.

За словами О. Бобіва, у ході цього зупинкового ремонту на установках двох виробництв планується замінити значну кількість теплообмінного обладнання. Нові теплообмінники на замовлення «КАРПАТНАФТОХІМу» виготовлялися на спеціалізованих підприємствах в Коростені, Гребінці, Чернівцях, Павлограді, а також в Талліні.

За попередніми підрахунками, на майданчиках виробництв етилену і поліетилену та ПХВСС і КС одночасно можуть бути зайняті ремонтом технологічного обладнання, трубопроводів та комунікацій нафтохімічного комплексу до п’яти сотень працівників без врахування технологічного персоналу цехів та інших структурних підрозділів підприємства. Разом з підрядними організаціями виконуватимуть завдання, передбачені програмою зупинкового ремонту, близько 200 працівників ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Найбільшу кількість ремонтників відрядило на наше підприємство для виконання договірних завдань ДП «ГСІ-Укрнафтогазбуд» з Одеси. Частина з них приступила до робіт передчасно. Так само швидше прибули на виробничі майданчики «КАРПАТНАФТОХІМу» зі своїми технічними засобами, вагончиками, інструментами групи працівників товариств «Теплоенергомонтаж Нетішин» з Хмельниччини, «Українська будівельна асоціація» з Калуша, «Антикор Пром Сервіс» зі Львова, фірми «Технолог» із міста Суми. Всі вони пройшли інструктаж з техніки безпеки, пожежної безпеки та охорони праці, отримали перепустки і ще до 1 листопада виконали певний обсяг робіт, що стосувалися переважно відкриття обладнання, ємностей для огляду, чистки та ремонту, демонтажу запірної арматури для ревізії.

Щодо механо-монтажної частини робіт під час зупинкового ремонту в товаристві «КАРПАТНАФТОХІМ», то основними або ж визначальними серед них на виробництві етилену і поліетилену головний механік підприємства вважає ревізію та ремонт парових турбін компресорів пірогазу, етилену і пропілену, а також теплообмінників із заміною старих на нові. На виробництві ПХВСС і КС він виокремив чистку й ремонт колон із заміною так званих тарілок.

На хлорвінілівському майданчику основними роботами будуть чистка і ремонт колон, заміна тарілок та чистка і ремонт трубопроводів. Якщо лімітуючи ми на олефіновому майданчику складають турбіни плюс заміна теплообмінників, то тут швидше всього, будуть колони визначальними. Чим швидше колони зробимо, тим швидше запустимо виробництва.

КАРПАТНАФТОХІМ

 

Теги:

Рубрики: Украина, Окна - ПВХ   
Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
Упрощение поточного производства окон

ТM AXOR стає переможцем в номінації «Виробник фурнітури»

Початок співробітництва з компанією Віконда та участь aluplast в бізнес форумі

Новости по теме
ТАЛИСМАН: участие в архитектурной конференции

На НСК «Олимпийский» раскрыли секреты безупречного газона

Партнер Deceuninck - компания «Строитель и партнеры» - приняла участие в «Каменской ярмарке»

Случайное видео

 01:59

Экструзия алюминия
 02:24

Установка дверных ручек
 05:54

CANactions 2010
 01:39

Установка двери

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки