Главная > Новости
 


У Харкові відкрито Галерею сучасних вікон REHAU

05 / 01 / 2019
В Новий Рік – в новій домівці! Керуючись саме таким настроєм, Авторизований Партнер REHAU компанія «Вегапласт» відкрила в Харкові 12 грудня 2018 року новий інноваційний шоу-рум «Галерея сучасних вікон» – стильний, вишуканий, сучасний салон з найбільшим асортиментом віконних продуктів та послуг для найвибагливішого клієнта.

Розробкою дизайну та реалізацією втілення ідеї «Галереї» опікувався безпосередньо власник компанії «Вегапласт» Вітковській Олександр Миколайович, тож не дивно, що саме людині, яка має повну візію, яким має бути сучасний салон, вдалось так вдало об’єднати в одне ціле сучасний і зручний офіс, демонстраційний зал і комфортну зону коворкінгу для проведення бізнес-зустрічей та переговорів.

Варто зазначити, що для Харкова це унікальний формат шоу-руму, де клієнти можуть ознайомитись і протестувати можливості сучасних віконних конструкцій на базі профільних систем REHAU, а за допомогою професіоналів навіть долучитись до конструювання та створення дизайну власного вікна. Тут немає стандартних рішень: навіть класичні варіанти для типового багатоквартирного будинку Вам запропонують з урахуванням індивідуальних побажань.

Основний акцент в «ГалереЇ сучасних вікон» зроблено на інноваційних технологічних рішеннях, якими наразі є сучасні віконні системи від REHAU. Зокрема, представлені підйомно-зсувні конструкції з профільних систем REHAU Geneo та REHAU Synego, вхідна група у виконанні REHAU Woodec та унікальна новинка віконного ринку, лише в березні 2018 року представлена на виставці Frontale в Нюрнберзі – профільна система REHAU Geneo Rau-Fipro X.

Привітати Партнера з запровадженням нового рівня обслуговування клієнтів завітали директор бізнес-напряму Рішення для Віконної Індустрії ТОВ «РЕХАУ» Ігор Бінковський, директор Дніпровського бюро продажів ТОВ «РЕХАУ» Олександр Бакум та куруючий менеджер Дніпровського бюро продажів Віталій Калініченко.

Всіх бажаючих переконатись в зручності та затишній атмосфері «ГалереЇ сучасних вікон Авторизований Партнер REHAU компанія «Вегапласт» чекає в гості за адресою Харків, пр-т Московський 251.

REHAU

 

Теги:

Рубрики: Украина, Профиль   
Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
Smart&Human Factory на LIGNA 2019

Вьетнам ударил пошлинами по китайскому алюминию

Вікно в Європу: AXOR на конференції «Вікна Perfect»

Новости по теме
Высокое качество окон VEKA – гарантия для застройщиков и жильцов

ALUTECH. Технические каталоги по системе навесных вентилируемых фасадов ALT 150

Компания Goodwin стала участником проекта IQ energy

Случайное видео

 02:24

Установка дверных ручек
 01:39

Установка двери
 05:54

CANactions 2010
 03:27

Делаем откосы

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки