Главная > Новости
 


Виконані ремонтні роботи сприяють ефективній роботі виробництва

16 / 01 / 2019
У ці перші дні Нового року минає місяць з того часу, як після зупинкового капітального ремонту знову запрацювали всі технологічні установки ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Особлива увага керівництва підприємства, спеціалістів служби головного інженера була зосереджена на ході ведення пускових робіт на етиленовій установці, адже в минулі часи саме її обладнання потребувало чималих зусиль ремонтників та експлуатаційників, аби установка запрацювала.

Про те, як працює нині обладнання установки з виробництва етиленової установки журналіст «НК» поцікавився у начальника виробництва етилену і поліетилену Івана Федоріва.

– Працює так, як і було передбачено програмою пуску установки та її виведення на необхідні навантаження, – розповідає Іван Михайлович. – Вже через кілька днів після пуску обладнання запрацювало на 90 відсотків своїх потужностей і такий режим роботи установки зберігався до кінця грудня. У січні плануємо збільшити навантаження ще на один-два відсотки. Можливості в нас для цього є.

Хочу ще сказати, що мене і весь технологічний персонал виробництва радує нинішня робота турбіни пірогазового компресора. Завдяки виконаним тут ремонтним роботам вдалося зменшити витрати пари, тобто обладнання запрацювало значно ефективніше, що сприяє належній роботі всієї установки.

Такий же самий позитивний ефект ми маємо після належно виконаних робіт з відновлення та заміни теплообмінного обладнання. Зокрема, нам вдалося до мінімуму зменшити втрати такого цінного продукту, як пропілен. Тож, користуючись нагодою, хочу подякувати за якісний ремонт теплообмінного обладнання колективам усіх підрозділів нашого підприємства тих сторонніх організацій, які були задіяні на ремонті цього обладнання.

– А як оцінюєте роботу двох інших установок  виробництва – поліетиленової та бензольної?

– Обидві після ремонту працюють на проектних потужностях. Виконані роботи на екструдері  установки з виробництва поліетилену фактично унеможливили випуск неякісного продукту. Так само значно ефективніше після ремонту працює і установка з виробництва бензолу.

Робота нашого виробництва задовольняє сьогодні як його працівників, так і керівництво підприємства, його Наглядову раду. У зв’язку з цим хочеться усім побажати, аби цей стабільний робочий ритм зберігався і в наступні місяці. А ще, користуючись нагодою, хочу привітати з Новим роком і прийдешніми різдвяними святами весь наш колектив і всіх калуських нафтохіміків.

КАРПАТНАФТОХІМ

 

Теги:

Рубрики: Украина, Окна - ПВХ   
Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
Киев. Семейный фестиваль PET Fest 14.09.19 в парке Отрадный

Alba нарастила квартальную выплавку на 21%

Вікна майбутнього від REHAU та Авторизованого Партнера VEGAPLAST

Новости по теме
Компания Grain продолжает проводить обучающие тренинги в регионах

Завод Akpen запускает новые технологии 3D-печати

Лекторы CANactions: heri & salli / Австрия

Случайное видео

 05:54

CANactions 2010
 00:36

Clean Glass Door...
 02:59

Что важно при выборе
окон? Фурнитура
 02:24

Установка дверных ручек

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки