Главная > Новости
 


Знайомство з компанією SIEGENIA

12 / 04 / 2019
Квітень для Viknar"off розпочався із чудової події – майстри віконної справи відвідали завод з виробництво німецької фурнітури Siegenia.

SIEGENIA – GRUPPE міжнародна компанія із досвідом понад 100 років, в якій працюють понад 3000 співробітників, а безперечна репутація відома в усьому світі. SIEGENIA є лідируючим виробником віконної та дверної фурнітури, систем провітрювання та комфорту. Продукція Siegenia вирізняється комплексністю та інтегрованістю рішень в поєднанні з інноваційним підходом до розвитку.

Знайомство із компанією розпочалося у м. Зіген (Німеччина), де знаходиться завод із виробництва поворотно-відкидної фурнітури. Керівник з продажів в країни СНД Андрій Юстус спільно з представником Siegenia в Західній Україні Юрієм Слюсарчином презентували нові продукти систем комфорту та інші ноу-хау в віконній індустрії. «Siegenia  відкриває простір для життя», саме цим слоганом компанія підтверджує свій іноваційний підхід та пропонує безліч нових можливостей, такі як: удосконалена протизламна фурнітура, різновиди розсувних ситем, електричні дверні замки та система «Розумний Дім».  Працівники Viknar"off мали можливість ознайомитися з усіма новинками у готових продуктах, а також відвідали виробничі цехи, де побачили сам процес виготовлення деталей фурнітури. Крім того, вони поспілкувалися із власником компанії  Siegenia паном Франком Віландом, говорили на різноманітні теми – від основ якісного продукту до принципів успішного управління виробництвом.

Наступним майданчиком, який відвідали працівники Viknar’off, було виробництво розсувних систем у місті Хермескаль. Була проведена презентація продуктів, обговорені основні нюанси роботи із фурнітурою, а також відбулася жвава дискусія щодо переваг розсувних систем. Представники компанії також відвідали виробничі цехи та, власне, переконалися у німецькому професіоналізмі.

Для нас співробітництво із компанією Siegenia вже понад 8 років є стратегічним напрямком впровадження якісного продукту на віконному ринку України, тому ми завжди на стороні того, аби йти в ногу з часом, рости та вдосконалюватися. Крок за кроком ми інтегруємо нові рішення та пропонуємо вам тільки найкраще.

Viknar"off

 

Теги:

Рубрики: Украина, Окна - ПВХ   
Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
В мире снизился спрос на алюминий

ALUPROF В РЕЙТИНГАХ ПОЛЬСКОЙ ЭКОНОМИКИ

Schmalz представляет новое поколение площадочных захватов

Новости по теме
ALUTECH. Профили системы «шкаф-купе»: новые цвета и структура поверхности

Пирятин. Открылся фирменный салон ТМ «Виконда»

Компания REHAU на выставке «Окна. Двери. Крыша - 2010» в г. Львов

Случайное видео

 01:46

Выбор окон. Почему окна
из ПВХ-профилей?
 02:24

Установка дверных ручек
 03:27

Делаем откосы
 00:56

Уборщица моет
автоматические двери

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки