Главная > Новости
 


REHAU & ТМ Вікна КОРСА: 20 років та 100% задоволення від партнерства!

15 / 04 / 2019
Поговорюють, що в бізнесі друзів не буває, є лише тільки партнери. Може правда, а може й ні. Адже в українській історії REHAU важко пригадати компанію, яка б розпочала шлях співпраці як Партнер, а згодом не перейшла б до кола друзів.

І справді, для нас більше ніж просто Партнер той, хто 20 років поспіль розділяє твої цінності, і загальнолюдські, і бізнесові, хто у часи криз не озирається в пошуках зручнішого та вигіднішого варіанту, а разом з тобою шукає можливості рухатись далі, хто не боїться викликів, а головне залишається з тобою відвертим.

Саме тому в рік святкування 20-річчя співпраці нам особливо приємно звертатись до нашого Авторизованого Партнера ТМ ВІКНА КОРСА як до Друга!
Друже, ми вдячні тобі за те, що:

Всі теплі слова від команди REHAU ми передали засновникам компанії Олександру та Олексію Романєєвим особисто і, звичайно, не змогли не запитатися про їхні спогади та відчуття від нашого історичного партнерства:

Коли 20 років тому Ви розпочинали роботу у віконній галузі, чому обрали саме REHAU?

Олександр Романєєв:

REHAU з самого початку діяльності була найбільш професійною та чіткою компанією на ринку України. Стосовно всіх підходів– маркетинг, ціни, системна якість, ставлення до клієнтів не просто як до переробників, а як до партнерів - REHAU, безперечно, найкраща компанія на ринку України.

За 20 років як змінився ринок і споживач?

Споживач став більш освіченим. Вікна вже чітко сприймаються не тільки як прикраса інтер"єру і комфорт, а й важлива складова енергозбереження.

Ринок став більш конкурентним і професійним. Хоча є й зворотний бік – сталий попит та сприйняття ПВХ-вікон як чогось звичайного призвели до появи на ринку великої кількості як слабо-професійних гравців (постачальники вікон низької якості та безвідповідальні монтажні бригади), так і відвертих шахраїв.

Що для Вас було найскладнішим протягом цих років?

Олексій Романєєв:

Зберегти позицію незмінного лідера, скажу навіть більше – еталона якості в галузі, незважаючи на шалений ціновий тиск ринку. Доказом збереження такої позиції є постійні спроби інших виробників вікон копіювати всі наші інновації,  як маркетингові, так і виробничі та технологічні.

Які глобальні тренди на віконному ринку Ви сьогодні спостерігаєте?

  1. Підвищення розуміння та важливості енергозбереження
  2. Збільшення площі склопакетів – більше світла в приміщеннях
  3. Пошуки застосування нових технологій в досить консервативний віконній галузі.

Ви анонсуєте, що головна мета діяльності компанії КОРСА - 100% ЗАДОВОЛЕННЯ клієнтів.
Яким чином Ви оцінюєте досягнення цілі? Які показники демонструють це?

Дуже просто. У нас немає незадоволених клієнтів. Ми робимо виключно якісну продукцію. Партнери по всій Україні професійні та відповідальні. Якщо трапляються якісь недоліки в роботі, клієнти мають можливість публічно поскаржитись на нашому форумі в ФБ. Негатив не видаляється, а вирішується, байдуже хто недопрацював. Жодного невирішеного питання, по якому було звернення, немає.

Керувати компанією, яка налічує 130 офісів по всій Україні, має власну дилерську мережу і при цьому особисто гарантувати якість вікон – досить сміливо. Як Ви контролюєте якість встановлених вікон?

Олександр Романєєв:

Саме особистою гарантією і контролюємо. Всі, як в компанії, так і дилери-партнери, знають, що я не залишу неякісну роботу. Можливість прямого звернення клієнта листом до мене чи згадкою у ФБ – це гарантія вирішення питання. Тож працювати неякісно з продукцією ТМ КОРСА ні у кого не вийде. Коли людина помиляється, вона або вирішує питання за свій рахунок, або ми вирішуємо за свій. Але в такому випадку це кінець співпраці.

Дефіцит і плинність кадрів – один із головних викликів сучасного українського бізнесу. Як Ви утримуєте і мотивуєте ваших співробітників?

Олексій Романєєв:

Для нас норма – це справедливе ставлення до співробітників та гідні умови праці. З іншого боку, компанія постійно розвивається, реалізуються нові ідеї, тож працювати в компанії просто цікаво.

КОРСУ завжди вирізняють інноваційні погляди, а інноваційність – це в деякому сенсі оптимізм. 
Що для Вас є джерелом невичерпного оптимізму?

Олександр Романєєв:

Життя - цікаве!! Коли робиш речі виключно так, що не соромно перед людьми, то зворотна енергія від співробітників, від клієнтів і партнерів дуже сильно надихає!

В грудні 2018 року ТМ КОРСА була відзначена нагородою «Народний Бренд» в категорії Віконний магазин в … 15-й раз поспіль. Що для Вас означає ця нагорода?

Олексій Романєєв:

Для нас це показник довіри та визнання клієнтами наших підходів!

В одному з інтерв"ю Ви зазначили, що експортуєте вікна до багатьох країн світу. Чи не плануєте відкривати представництва в тих країнах?

Олександр Романєєв:

Так, ми працюємо над цим. Цілком імовірне відкриття постійних дистриб"юторських компаній в інших країнах.

Які важливі поради Ви дали б собі на початку діяльності компанії?

Олексій Романєєв:

Концентруйся на тому, що вмієш і любиш. Але ж пошук нового - це також нормально!))

Які поради можете дати нашим читачам?

Гроші та увага, які Ви витрачаєте, купуючи щось – це Ваша енергія. Витрачайте їх виключно на ті речі, які принесуть Вам 100% задоволення!

REHAU

 

Теги:

Рубрики: Украина, Профиль   
Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
Smart&Human Factory на LIGNA 2019

Вьетнам ударил пошлинами по китайскому алюминию

Вікно в Європу: AXOR на конференції «Вікна Perfect»

Новости по теме
Каким образом сделать парк современным и комфортным? Благоустройство парка Партизанской славы: общественная инициатива с большими надеждами

Украинские двери постепенно вытесняют импортных конкурентов

ОЛИМПИЙСКИЙ. Билеты на игру 1/4 Лиги Европы «Динамо» - «Фиорентина» уже в продаже

Случайное видео

 02:32

Установка дверных петель
 02:59

Что важно при выборе
окон? Фурнитура
 03:40

Установка коробки
межкомнатных дверей
 00:56

Уборщица моет
автоматические двери

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки