Главная > Новости
 


ОЧІКУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ V МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ З ФАСАДНОЇ ІНЖЕНЕРIЇ ETEM

12 / 11 / 2019
16 листопада цього року ETEM знову збере всесвітньо відомі імена в архітектурі на Міжнароднiй конференції з фасадної інженерії. Кожні два роки, ця подія стає професійною платформою, на якій представляются останні новинки і тенденції в області фасадної інженерії, новітні ідеї та концепції в галузі архітектури та сталого міського розвитку і найсучасніших будівельних технологій.

Очiкуване п"яте видання проведеться за підтримки Американської Ради Висотних Будівель і Міського середовища (CTBUH), в якiй ETEM є членом. Основне місце серед тем форуму буде виділено на проектування, будівництво та експлуатацію висотних будівель в міському середовищi, а також на найновітніші тенденції і рішення в галузі фасадної інженерії хмарочосів. Серед основних моментів форуму буде дигіталізаціяв архітектурі, автоматизація різних процесів і останні технологічнi рішення для захисту від сонця.

V Міжнародна конференція обіцяє динамічну програму з натхненними презентаціями провідних фахівців в галузі архітектури та фасадної інженерії. В цьому році до програми знову будуть включенi всесвітньо відомi експерти з різних галузей промисловості, що дасть новий погляд на останні тенденції та інновації в дизайні.

Серед виступаючих, що підтвердили свою участь, виділяються такi імена:

Мирон Мутияба, головний проектант в Zaha Hadid Architects
. Він представить інноваційні архітектурні проекти з використанням нових обчислювальних методів для проектування і раціоналізації складних фасадів. Мирон Мутияба бере участь в реалізації великих проектів - хмарочоси Signature Towers, що піднімаються в затоці Дубая, знакової будівлi Jockey Club Innovation Tower, яка стала новою рушійною силою в розвитку Гонконгу як центр розробок та дизайну в Азії. Мирон Мутияба є членом команди, яка розробила 5-зірковий готель Morpheus Hotel в Макао. Morpheus є першою у світі висотною будівлею з екзоскелетом у вільній формі, площею фасаду понад 12 000 кв.м. Пiд його вiдповiдальнiстю проведено розрахунок компонентів фасаду готелю Morpheus Hotel,що включає повний дизайн та раціоналізацію алюмінієвої оболонки.

Стівен Кеннеді, який є асоційованим партнером в Бюро архітекторів Grimshaw. Вiн представить різні інноваційні методи проектування і рішення в реалізації архітектурних об"єктів в гармонії з середовищем, що їх оточує. В даний час Стівен Кеннеді працює над динамічним міжнародним портфелем проектів, спрямованим на збереження і популяризацiю екологічної, природної та культурної спадщини. Одним з таких проектів є Oman Botanic Garden (Ботанічний сад в Оман), який знаходиться в стадії будівництва біля підніжжя гори Аль-Хаджар. В цьому ботанiчному саду буде поєднуватись вирощування, дослідження і збереження багатої місцевої флори Оману, завдяки проведенню різних заходiв для збереження рослин, екологічного навчання та садівництва. Стівен Кеннеді також являється директором Scale Rule - команди архітекторів та інженерів, що сприяє культурному розмаїттю і направляє суспільну вiдповiдальність на створення стійкого міського середовища.

Також свою участь в конференції підтвердив і Пабло Заморано, керівник вiддiлу „Geometry & Computational design“ в Heatherwick Studio, який має багатий досвід в області застосування новітніх технологій і методів, а також виконання складних геометрій. Пабло Заморано є заступником керівника проекту Coal Drops Yard, знакового проекту-кварталу для роздрібної торгівлі та публiчного простору в Кінгс-Крос, Лондон. У 2014 році команда отримала замовлення, направлене на генеральне переосмислення кварталу і виклик перетворити застарілі будівлі та довгі незграбні об"єкти в сучасне середовище для роздрібної торгiвлi та місця зустрічей. Пабло Заморано взяв на себе вiдповiдальнiсть за розвиток геометрії проекта і координацію створення всіх складних компонентів.

У програмi конференції вiзьме участь i Георгі Петров, який є асоцiйованим директором, інженером-будівельником в SOM (Skidmore, Owings & Merrill LLP). Він має досвід роботи у сферi різноманітних складних типологій та проектiв, в тому числі корпоративних і комерційних офісів, культурних і транспортних будівель, а також спеціальних скляних і сталевих конструкцій. Георгі Петров працює у сферi конструктивного дизайну в Національному музеї армії США (Форт Бельвуар, Вірджинія) – складний комплекс, що складається з музею, центру підтримки, парковки, виставкових залiвцеремоніальних та актових майданчикiв, розташованих на 85 акрах землі.

До Форуму також включено презентацію провідного інженеру гіганту Thornton Tomasetti - Ніколаус Сундхолм. В даний час команда Thornton Tomasetti працює над конструктивним проектуванням Jeddah Tower, що в 2020 році стане найвищою будівлею в світі та першою конструкцiєю, що досягне висоти 1 км.

ETEM Conference
ETEM обіцяє динамічну програму та інноваційнi ідеї, якi справлять враження та дадуть натхнення аудиторії.

Ви можете відстежувати актуальну інформацію про захiд та лекторiв, які будуть брати участь, в сайті Форуму - facadeconference.com.

ETEM

 

Теги: Архитектура, Фасады

Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
ТМ WDS создала инструмент для расчета ветровых нагрузок на окна

Иран резко увеличил производство алюминия

Очисні споруди «КАРПАТНАФТОХІМу» в пік паводку спрацювали надійно

Новости по теме
Круглый стол «Буйство цвета и красота цветов в интерьере» с участием итальянского дизайнера Роберто Страччиа

«Папка архитектора» вышла из печати

Стекло, которое поможет сэкономить

Случайное видео

 01:39

Установка двери
 03:27

Делаем откосы
 03:40

Установка коробки
межкомнатных дверей
 00:36

Clean Glass Door...

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки