Главная > Новости
 


Нафтохіміки послабили карантинні обмеження, але не всі

01 / 07 / 2020
В товаристві «КАРПАТНАФТОХІМ» під головуванням генерального директора Івана Підсадюка відбулося засідання штабу з координації дій щодо запобігання поширенню інфекційних захворювань. У зібранні брали участь керівники виробництв, управлінь та окремих структурних підрозділів підприємства.

Як повідомив начальник відділу оплати праці і соціальних програм Ігор Мельник, кожен із запрошених на засідання штабу мав можливість виступити та висловити свою думку щодо пом"якшення карантинних обмежень у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби.

– Зважаючи на те, що, як наголошували виступаючі, загалом в Україні рівень захворювання на COVID-19 ще залишається досить високим, то ще зберігається ризик заразитися людям, які працюють на підприємстві, – розповідав Ігор Ярославович. – Тому наразі на засіданні штабу не були схвалені всі останні послаблення щодо карантинних обмежень, які уряд дозволив здійснювати при дотриманні певних протиепідемічних умов.

Відповідно до прийнятого штабом рішення, у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» надалі вживатимуться заходи щодо дезінфекції приміщень, використовуючи для цього власний гіпохлорит натрію, розчин «Бланідас» та інші дезінфікуючі засоби. Для дезінфекції виробничих й адміністративно-побутових приміщень, складів та інших будівель, особливо тих, де потрібно проводити обробку у важкодоступних місцях, використовуватиметься придбаний за кошти підприємства переносний електричний туманоутворювач «Туман-М turbo». У місцях, де можуть скупчуватися працівники, антисептичні засоби залишатимуться до відміни карантину.

KARPATNAFTOCHIM Karantin
Продовжуватиме діяти в «КАРПАТНАФТОХІМі» і масковий режим. Його обов"язково мають дотримуватися при проведенні оперативних нарад та інших заходів за участю групи осіб. Але якщо працівник сам перебуває на робочому місці чи одноосібно переміщається територією підприємства, то рекомендовано, що в таких випадках бути йому в захисній масці необов’язково.

Щодо роботи їдалень на території підприємства, для них вирішено не послаблювати карантинних обмежень, а продовжити їх до 3 липня. До цього часу вони не прийматимуть відвідувачів, але продовжуватимуть працювати в режимі приготування обідів на виніс в одноразовому посуді.

Василь ТКАЧУК.

КАРПАТНАФТОХІМ

 

Теги: С-ПВХ

Рубрики: Украина, Профиль   
Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
ТМ WDS создала инструмент для расчета ветровых нагрузок на окна

Иран резко увеличил производство алюминия

Очисні споруди «КАРПАТНАФТОХІМу» в пік паводку спрацювали надійно

Новости по теме
МИРОПЛАСТ. Два ориентира для лидера: качество продукции и партнерские отношения

«Плач Иеремии» в подарок для гостей НСК «Олимпийский»

Львов. Стартовала международная выставка деревообрабатывающего оборудования

Случайное видео

 01:39

Установка двери
 02:24

Установка дверных ручек
 03:35

Производство деревянных
окон
 00:56

Уборщица моет
автоматические двери

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки