Главная > Новости
 


Вагомий внесок AXOR в боротьбі з COVID-19

01 / 07 / 2020
По завершенню, 2020 рік можна буде сміливо віднести до числа найскладніших в історії для бізнесу, в цілому, і для кожної людини, окремо. Поява вірусу «COVID-19» зруйнувала практично всі бізнес-плани, а досягнення поставлених цілей значно ускладнилося і змістилося на багато місяців вперед.

Кожному підприємцю, незалежно від масштабів діяльності, довелося не тільки переглядати принципи ведення бізнесу, а й дбати про здоров"я своїх співробітників і партнерів, а також замислюватися про власну частку соціальної відповідальності. Необхідність носіння захисних масок зрівняло всіх, але показало справжнє обличчя кожного.

Хтось намагався відсторонитися від виниклих проблем і труднощів, зняти з себе максимум відповідальності, а хтось подбав не тільки про свою команду, а й робив необхідні кроки для допомоги іншим людям, а також для забезпечення героїв нашого часу - лікарів - необхідними інструментами для боротьби з вірусом і збереження здоров"я і життя максимально можливої кількості людей.

До числа тих, хто у повній мірі усвідомив і прийняв частку своєї соціальної відповідальності відноситься і міжнародна компанія «AXOR INDUSTRY». Керівництвом компанії, в особі генерального директора Османа Йилмаза, було прийнято рішення про придбання спеціалізованої автоматичної станції для ПЛР-тестування на наявність коронавірусу в організмі людини і подальшої безоплатної передачі даного обладнання «Дніпропетровському обласному лабораторному центру Міністерства охорони здоров"я України», що і було зроблено 23.06.2020 р. Наявність даного апарату дозволить співробітникам центру в 4 рази швидше отримувати результати проведених аналізів. Всі необхідні дії  виконуються в автоматичному режимі з мінімальним втручанням з боку лаборанта. Плюс до всього, обладнання може використовуватися не тільки для виявлення вірусу COVID-19, але і для діагностування інших небезпечних для людини вірусів.

AXOR INDUSTRY vs COVID-19
«Поява вірусу COVID-19 показала всьому світу, наскільки важлива хороша, ефективна система охорони здоров"я. І дуже важливо, щоб медичні центри були забезпечені сучасним обладнанням. Усвідомлюючи це в повній мірі, керівництво компанії «AXOR INDUSTRY» прийняло рішення надавати допомогу в даному напрямку.»

- Осман Йилмаз, генеральний директор компанії «AXOR INDUSTRY»

Збільшення кількості проведених тестів дозволить Обласному лабораторному центру м. Дніпра більш точно відстежувати поширення вірусу в області.

AXOR INDUSTRY vs COVID-19
AXOR INDUSTRY

 

Теги: Фурнитура, Социальный проект

Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
ТМ WDS создала инструмент для расчета ветровых нагрузок на окна

Иран резко увеличил производство алюминия

Очисні споруди «КАРПАТНАФТОХІМу» в пік паводку спрацювали надійно

Новости по теме
Завод Akpen принял участие на выставке KyrgyzBuild

Благоустрій парку Партизанської слави. VOL.2

aluplast. ПОКУПАТЕЛЯМ ОКОН: свежие обновления

Случайное видео

 01:39

Установка двери
 03:27

Делаем откосы
 03:40

Установка коробки
межкомнатных дверей
 01:59

Экструзия алюминия

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки