Главная > Новости
 


Очисні споруди «КАРПАТНАФТОХІМу» в пік паводку спрацювали надійно

22 / 07 / 2020
У надзвичайно складних умовах довелось працювати колективу цеху нейтралізації і очищення промислових стічних вод ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» у червневі дні найбільших проливних дощів та паводкової стихії на Калущині. Працівники очисних споруд підприємства вимушені були вживати термінові заходи й оперативно в цілодобовому режимі працювати, щоб не допустити підтоплення й виходу з ладу технологічного обладнання та устаткування.

При цьому необхідно було забезпечувати безперебійне та надійне очищення величезної кількості стічних і дощових вод, а також не потрапляння вже в очищеною водою в ріку Дністер забруднюючих речовин.

Але до честі колективу цеху НіОПСВ, як відзначив його начальник Сергій Гандзюк, з цими важливими завданнями в піковий період наводнення рік та підтоплення територій він упорався на «п"ятірку» за п"ятибальною системою оцінювання.

– Завдяки кваліфікованим діям працівників очисних споруд, передусім змінного персоналу, – розповідав Сергій Богданович, – в критичні дні стихії – 22-24 червня не було допущено підтоплення обладнання та виникнення аварійних ситуацій в нашому цеху. На території об"єкта практично безперебійно працював трактор МТЗ-80 з причепом, на якому перевозився в необхідні місця насос для викачування дощових вод. Також до викачування й перекачування води задіювалися наявні у нас дренажні насоси, бензинова мотопомпа «Хонда». Було й таке, що в один час на території цеху працювали аж три пожежні машини 24-ДПРЧ з охорони об"єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», які допомагали викачувати й перекачувати воду.

KARPATNAFTOCHIM Ochysni
Щоб належно очистити стічні води, що надходили на очисні споруди, та не допустити потрапляння забруднюючих речовин в ріку Дністер, ми задіяли практично всі резервні споруди – аеротенки, відстійники, місця зберігання сирого осаду. Словом, весь технологічний процес нейтралізації й механічного, біологічного очищення стічних вод як господарсько-побутових, органовмісних, так інших проводився згідно з регламентом. Тому цю паводкову стихію колектив цеху подолав без будь-яких поломок обладнання та устаткування. Але найголовніше те, що не було допущено порушень при скидах очищеної води в ріку Дністер.

Зараз, за словами С. Гандзюка, ситуація на очисних спорудах ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» нормалізувалася. Вже фактично опорожнено 80 відсотків резервних споруд, що задіювалися в роботу під час інтенсивних та безупинних проливних й значного підняття рівня води в ріках.

Василь ГОЛИНСЬКИЙ.

КАРПАТНАФТОХІМ

 

Теги: С-ПВХ

Рубрики:    
Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
Китай поставил очередной рекорд по экспорту алюминия

Компания «МИРОПЛАСТ» признана лидером рынка ПВХ-профиля в Украине

Коронавірус убиває економіку України та країн Європи

Новости по теме
SAPA приносит алюминий на мировые чемпионаты

Две золотые медали MTP для FAKRO

Як зберегти тепло взимку і зекономити?

Случайное видео

 02:02

Не вреден ли ПВХ в
эксплуатации
 02:59

Что важно при выборе
окон? Фурнитура
 00:56

Уборщица моет
автоматические двери
 03:39

HOW DO THEY DO IT?
Guardian glass

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки