Главная > Новости
 


Бліц-інтервю генерального директора AXOR INDUSTRY Османа Йилмаза

27 / 07 / 2020
Вже стало доброю традицією щовесни зустрічатися з паном Османом Йилмазом і обговорювати те, що відбувається в компанії. У 2020 році через введення карантину наша зустріч трохи зсунулася в часі, але ми знайшли можливість зустрітися і поговорити. Про вихід компанії з карантину, про ті продукти, які вводилися в продуктову лінійку, про новинки, які вийдуть на ринок у 2020 році - читайте в ексклюзивному інтерв"ю генерального директора AXOR INDUSTRY Османа Йилмаза для «Оконный Консалтинг».

Питання «ОК»: Введення карантину не тільки в Україні, а й в усьому світі, не могло не позначитися на роботі вашої компанії. Але вже відбувається поступове зняття обмежень. Як AXOR виходить з карантину?

Осман Йилмаз:
Дійсно, карантин підставив «підніжку» всьому бізнесу, і ми не стали винятком. Нашим основним завданням було забезпечення безпечних умов праці для наших співробітників і збереження робочих місць. Частина наших співробітників була переведена на дистанційну роботу. Для тих співробітників які не можуть працювати на відстані, в основному це виробництво і працівники складу, була організована доставка транспортом підприємства. А через те, що під час карантину не ходив громадський транспорт, це було зробити ще більш складно, але ми вирішили і цю задачу. На прохідній заводу організували температурний скринінг кожного співробітника і в цехах проводилися всі рекомендовані карантинні заходи. А якщо проаналізувати саму роботу підприємства під час карантину — ми зробили невелику перерву тільки на травневі свята, весь інший час завод працював. І якщо проаналізувати помісячно роботу під час карантину, то мінус ми отримали тільки в березні і квітні 2020 року, а вже в травні ми виконали план продажів і з оптимізмом дивимося на подальший розвиток подій.

Питання «ОК»: У 2019 ви вводили до асортименту такі продукти як приховану петльову групу і як йдуть справи з продажами лінійки фурнітури First Tilt, яку ви продаєте вже другий рік?

Осман Йилмаз: Давайте за порядком. Ви прекрасно розумієте, що завжди хочеться продавати більше, ніж є насправді. Проте, продажами фурнітури First Tilt ми задоволені. Наш споживач «розкуштував» цей продукт і побачив ті переваги, які були закладені нами в цю лінійку фурнітури. Більш того, цією фурнітурою зацікавилися не лише приватні клієнти, а й забудовники, яким важливий свій клієнт. Так що продажі цієї фурнітури ростуть з місяця в місяць. Тепер поговоримо про приховану петльову групу. З огляду на тенденцію зростання продажів ламінованих вікон, постійно виникає питання до кольору декоративних накладок на видиму частину петель в стандартних лінійках поворотно-відкидної фурнітури. Так, їх палітра не така й мала, проте вона обмежена. А з прихованою петльовою групою питання по декорах навіть і не виникає. Та й сама стулка, в якій встановлена фурнітура з прихованими петлями, має більш привабливий дизайнерський вигляд. Так що для дизайнерів ми розширюємо їх можливості візуалізації та естетичного вигляду світлопрозорих конструкцій.

Питання «ОК»: Добре, з цим все зрозуміло. Але в будь-якому інтерв"ю найбільш цікаво читати не те, що було і є, а те, що буде. І саме в цьому і полягає ексклюзив. Яких новинок можна очікувати в цьому році. Чим здивує AXOR?

Осман Йилмаз: Ми проаналізували ринки СПК передових європейських країн і дійшли висновку, що з кожним роком збільшується ринок вікон і дверей з алюмінію. Україна в цьому плані теж не виняток. Оскільки архітектори все частіше закладають в проекти віконні конструкції більшого формату, то далеко не завжди ці конструкції можна зробити з ПВХ профільних систем, з огляду на вітрові навантаження, лінійне розширення і вагу склопакета. З алюмінієм набагато простіше. Та й якщо раніше, в більшості своїй, алюміній застосовувався при склінні комерційних об"єктів, то зараз вже і в багатоповерховому будівництві досить часто при склінні квартир використовується алюміній. Виходячи з цього, нашим конструкторським бюро була розроблена система фурнітури під алюмінієві вікна з фурнітурним пазом 16 мм. Більш того, ця фурнітура розроблена з прихованою петльовою групою. Передбачаючи питання про час виходу цієї фурнітури на ринок - старт продажів фурнітури для алюмінієвих вікон з фурнітурним пазом 16 мм і з прихованою петльовою групою практично співпаде з виходом нашого інтерв"ю. Так що довго інтригувати ринок не будемо.

Спостерігаючи розвиток ринку вікон і дверей з алюмінію в Європейських країнах з 3-5% в 2016 році до 30-35% в 2019 році хочеться відзначити, що таке зростання стало можливим завдяки спільним партнерським програмам просування виробників вікон і постачальників комплектуючих, і, як наслідок, зниження ціни на конструкції з алюмінію. На сьогоднішній день в Польщі вартість конструкції з алюмінію всього лише на 30% вище, ніж з ПВХ. Тоді як в Україні і країнах колишнього СНД ця різниця становить до 250%.
Тому, наша мета не просто випустити на ринок фурнітуру для алюмінієвих вікон і дверей українського виробництва, а й створити, аналогічні європейським, партнерські програми з виробниками СПК в Україні і в країнах ближнього зарубіжжя. Такі програми дозволять покупцеві отримувати якісний продукт, відповідно до сучасних вимог до дизайну, конструктиву і довговічності і до того ж за доступною ціною.

«Оконный Консалтинг» дякує Осману Йилмазу за інтерв"ю і бажає компанії AXOR INDUSTRY вдячних партнерів і нових ринків збуту. До нової зустрічі.

AXOR INDUSTRY Osman Bey

AXOR INDUSTRY

 

Теги: Фурнитура, Оконный рынок

Рубрики: Украина, Фурнитура   
Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
В мире снизился спрос на алюминий

ALUPROF В РЕЙТИНГАХ ПОЛЬСКОЙ ЭКОНОМИКИ

Schmalz представляет новое поколение площадочных захватов

Новости по теме
Лекція АНТІНА МУХАРСЬКОГО на тему: «ЖЛОБОЛОГІЯ»

Лекция ГОРОД.СРЕДА.СТЕКЛО. Цвет, отражение, энергосбережение. Три «мелочи о стекле» в примерах застройки и реконструкции / Иван Пономаренко

На Закарпатті виявлено самочинну реконструкцію шкіл

Случайное видео

 02:38

Безопасность и
противостояние взлому с
фурнитурой МАСО
 02:59

Что важно при выборе
окон? Фурнитура
 01:59

Экструзия алюминия
 02:46

Башня света. Комплекс
LICHTTOREN PHILIPS

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки