Главная > Новости
 


Нафтохіміки очищають каналізаційні мережі

03 / 09 / 2020
Надзвичайна ситуація, яка наприкінці червня виникла на Калущині в зв"язку з надмірною кількістю опадів, хоча не завдала серйозних пошкоджень системі каналізаційних мереж ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», але змусила нафтохіміків додатково перевірити її стан.

І на окремих ділянках довелося власними силами виконати ремонтні роботи, зокрема провести заміну частини труб, а на проведення гідродинамічного очищення каналізаційних мереж відділ з ремонту будівель, споруд і промислових об"єктів підприємства уклав договір із спеціалізованою київською фірмою. Віднедавна її спеціалісти уже працюють на території «КАРПАТНАФТОХІМу».

– Бригада фахівців ТОВ «Комплексекосервіс» у складі технолога та двох водіїв-сантехніків прибула до нас на автомобілі КАМАЗ, оснащеного асенізаційною машиною, – говорить провідний інженер відділу з ремонту будівель, споруд і промислових об"єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ігор Бачинський. – Її спеціалісти і використовують для гідродинамічної прочистки каналізаційних труб різного діаметру, оглядових колодязів та приймальних камер насосних станцій. Після прочищення труб водою під високим тиском цією машиною викачується мул, пісок та інші відкладення в її шестикубову ємність і все це вивозиться на очисні споруди підприємства.

За словами І. Бачинського, відповідно до укладеного договору з фірмою «Комплексекосервіс», яка в Україні займає лідируючі позиції в сфері надання послуг з монтажу, ремонту та обслуговування інженерних комунікацій, цього разу київські спеціалісти повинні прочистити на території виробництва ПХВСС і КС і цеху ВтаК майже 700 метрів мереж дощової, кислото-лужної, господарсько-побутової, органічної та фіскальної каналізацій, чотири приймальні камери насосних станцій та ряд камер переключень. Також вони мають виконати певний обсяг робіт на території виробництва етилену і поліетилену. Тут передбачено проведення очистки 160 метрів каналізаційної органічної мережі в цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу та 370 метрів каналізаційних дощових, органічних і господарсько-побутових мереж у цеху з виробництва вуглеводнів.

Варто також сказати, що прочищення каналізаційних мереж проводиться в присутності відповідальних від «КАРПАТНАФТОХІМу» осіб за обслуговування та ремонт інженерних комунікацій. Якщо під час процесу гідродинамічного очищення каналізацій виявлятимуться місця, в яких труба може бути переламаною або пошкодженою, то там ремонтниками підприємства проводитимуться розкопки та усуватимуться неполадки в мережі.

Василь ТКАЧУК.

КАРПАТНАФТОХІМ

 

Теги: С-ПВХ

Рубрики: Украина   
Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
Компания «МИРОПЛАСТ» признана лидером рынка ПВХ-профиля в Украине

Коронавірус убиває економіку України та країн Європи

Как быстро и легко заменить ручку на металлопластиковом окне?

Новости по теме
Окна Rein Holz со стеклопакетом от Glas Troesch – швейцарское качество, максимальная гарантия

Тернопіль. Черговий магазин Viknar’off

СОКОС. Раздвижная система для остекления балконов и лоджий

Случайное видео

 03:39

HOW DO THEY DO IT?
Guardian glass
 02:32

Установка дверных петель
 01:12

Слишком чистое окно
 02:12

Строительство 15-ти
этажного отеля за 90
часов

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки