Главная > Новости
 


Cпеціалісти-нафтохіміки взяли участь в Українському полімерному форумі

07 / 10 / 2021
Група працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», яку очолював заступник генерального директора з виробництва Олександр Болецький, побувала в службовому відрядженні в столиці України. Тут у готелі Фавор Парк 8 і 9 вересня вони брали участь у ІІІ щорічній конференції Українського полімерного форуму УПФ 2021.

Цей представницький захід організувала й провела для виробників полімерної продукції, переробників полімерів, постачальників добавок та обладнання для їх переробки в Україні та закордоном компанія FPR-Events. Український полімерний форум зібрав разом у готелі Фавор Парк з багатьма просторими конференц-залами, оснащеними найновішими технічними засобами для проведення заходів у різних форматах, понад 160 учасників, які представляли провідні вітчизняні й зарубіжні підприємства і компанії.

Також, як поінформував Олександр Болецький, деякі компанії, представники яких не мали можливості відвідати захід, брали участь у ньому в режимі онлайн.

– На Українському полімерному форумі ми були одні серед усіх його учасників, котрі представляли єдине в країні підприємство, на якому виробляється полімерна продукція, – констатує Олександр Ярославович. – Всі інші представляли на цьому заході переробні підприємства і компанії. Чимало з них уже співпрацюють з ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», а деякі, працівники яких самі підходили до нас, щоб поспілкуватися, виявляли бажання використовувати поліетилен чи ПВХ нашого підприємства в своїх технологічних процесах з переробки сировини і виробництва тієї чи іншої готової продукції.

З дуже цікавих презентаційних доповідей, що були в програмі конференції, чимало корисної інформації ми почерпнули з виступу керівників редакції «Полімери» інформаційного агентства «Хім-Кур"єр». Вони зробили детальний аналіз ринків ПВХ і поліетилену в Україні та світі.

Своєю чергою начальник технічного відділу Едуард Маслов зазначив, що значний акцент на форумі було сфокусовано на переробників вторинної полімерної сировини. Зокрема, представник компанія DOW виклав бачення компанією циклу життя полімерного матеріалу та про можливості його безпечної переробки, яка запобігає потраплянню полімера в навколишнє середовище.

Також організаторами УПФ 2021 було надано його учасникам чимало часу для знайомства і переговорів, створено комфортні умови для спілкування. Упродовж двох днів роботи конференції у конференц-залах та інших приміщенням готелю Фавор Парк панувала тепла ділова атмосфера, що об"єднувала всіх його учасників.

KARPATNAFTOCHIM Ukraine Polymer Forum 2021
Василь ТКАЧУК

КАРПАТНАФТОХІМ

 

Теги: С-ПВХ

Рубрики: Украина, Профиль   
Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
З Різдвом Христовим!

blueSmart обеспечивает безопасность туристического центра

З Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Новости по теме
Міжнародне Бієннале Архітектури: Краків 2015. 30-річчя Міжнародного Бієннале Архітектури в Кракові

Генеральний директор «КАРПАТНАФТОХІМу» Іван Підсадюк – лауреат загальнонаціональної програми «Людина року-2020»

ТАТПРОФ продолжает развитие серии балконного остекления

Случайное видео

 02:06

Покраска двери
 02:46

Башня света. Комплекс
LICHTTOREN PHILIPS
 03:27

Делаем откосы
 02:02

Не вреден ли ПВХ в
эксплуатации

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки