Главная > Новости
 


Початок співробітництва з компанією Віконда та участь aluplast в бізнес форумі

20 / 05 / 2019
Ми раді вітати нового партнера aluplast - компанію «Віконда», яка вже 15 років створює якісні вікна, а також піклується про професійний розвиток своїх співробітників та представників, організовуючи заходи, на яких розповідають про інноваційні системи та нові можливості для роботи.

Одним із подібних заходів став 5-й галузевий Бізнес форум «Віконда», який відбувся 19-20 квітня 2019 у м. Кривий Ріг, у якому aluplast взяли участь.

Спеціально для цього заходу були сконструйовані демонстраційні зразки розсувних систем HST 85 mm і smart-slide, які велично прикрашали фойє.

Форум відвідало приблизно 300 чоловік, і майже кожен підходив до конструкцій, аби власноруч перевірити легкість відкриття дверей, блокування стулки в довільному положенні та самозакриття системи smart-slide.

<a href=http://www.viknadveri.com/ru/catalogue/company/57/>aluplast</a> Vikonda forum

Перший день форуму цілковито був присвячений виступам крутих спікерів, які ділились своїм досвідом і розповідали як змінюється віконний ринок.

Одним із таких доповідачів був наш регіональний менеджер по східній Україні – Максим Кошулько. Він зосередив усю увагу слухачів на інноваційних розсувних системах HST 85 mm і smart-slide, розповівши у чому полягає різниця між цими двома продуктами.

Наприклад, система HST 85 mm має три варіанти порогів, порівняно з smart-slide, що дає змогу сконструювати двері з високими рівнем теплоізоляції, які підходять навіть для пасивного будівництва.

Система smart-slide хоч і має лише один варіант порогу, але її перевага в інноваційній системі закриття - при повороті ручки стулка самостійно втягується в раму, де відбувається примикання ущільнювача по всій стулці, як у звичайному вікні, що забезпечує високий ступінь герметизації та легкість у використанні. Але кожна з цих 2 систем унікальна і має безліч переваг, виконуючи при цьому основні функції: економія простору, наповнення оселі світлом, безперешкодність виходу на терасу, балкон, тощо.

А головне, завдяки цим системам відкривається чудова панорама на природу, якою можна насолоджуватися нікуди не кваплячись.

В кінці виступу Максим відповів на всі запитання слухачів, і вручив диплом та пам’ятну нагороду директору компанії «Віконда» - Євгенію Карису, за 15-річний вклад у розвиток віконної сфери.

aluplast

 

Теги: Aluplast, Оконный рынок

Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
Clearsight: Антибликовое стекло с улучшенными характеристиками

Огляд ринку СПК України за 1-ше півріччя 2019 року

Лучшие лесорубы на LIGNA 2019

Новости по теме
Мы на конференции Лидеров Дверного Рынка

AXOR INDUSTRY поздравил журнал «Дом и интерьер» с 17-летием

ALUTECH. Новые комплектующие для роллетных систем с массой полотна до 200 кг

Случайное видео

 00:36

Clean Glass Door...
 00:56

Уборщица моет
автоматические двери
 02:46

Башня света. Комплекс
LICHTTOREN PHILIPS
 01:12

Слишком чистое окно

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки