Главная > Новости
 


Початок співробітництва з компанією Віконда та участь aluplast в бізнес форумі

20 / 05 / 2019
Ми раді вітати нового партнера aluplast - компанію «Віконда», яка вже 15 років створює якісні вікна, а також піклується про професійний розвиток своїх співробітників та представників, організовуючи заходи, на яких розповідають про інноваційні системи та нові можливості для роботи.

Одним із подібних заходів став 5-й галузевий Бізнес форум «Віконда», який відбувся 19-20 квітня 2019 у м. Кривий Ріг, у якому aluplast взяли участь.

Спеціально для цього заходу були сконструйовані демонстраційні зразки розсувних систем HST 85 mm і smart-slide, які велично прикрашали фойє.

Форум відвідало приблизно 300 чоловік, і майже кожен підходив до конструкцій, аби власноруч перевірити легкість відкриття дверей, блокування стулки в довільному положенні та самозакриття системи smart-slide.

<a href=http://www.viknadveri.com/ru/catalogue/company/57/>aluplast</a> Vikonda forum

Перший день форуму цілковито був присвячений виступам крутих спікерів, які ділились своїм досвідом і розповідали як змінюється віконний ринок.

Одним із таких доповідачів був наш регіональний менеджер по східній Україні – Максим Кошулько. Він зосередив усю увагу слухачів на інноваційних розсувних системах HST 85 mm і smart-slide, розповівши у чому полягає різниця між цими двома продуктами.

Наприклад, система HST 85 mm має три варіанти порогів, порівняно з smart-slide, що дає змогу сконструювати двері з високими рівнем теплоізоляції, які підходять навіть для пасивного будівництва.

Система smart-slide хоч і має лише один варіант порогу, але її перевага в інноваційній системі закриття - при повороті ручки стулка самостійно втягується в раму, де відбувається примикання ущільнювача по всій стулці, як у звичайному вікні, що забезпечує високий ступінь герметизації та легкість у використанні. Але кожна з цих 2 систем унікальна і має безліч переваг, виконуючи при цьому основні функції: економія простору, наповнення оселі світлом, безперешкодність виходу на терасу, балкон, тощо.

А головне, завдяки цим системам відкривається чудова панорама на природу, якою можна насолоджуватися нікуди не кваплячись.

В кінці виступу Максим відповів на всі запитання слухачів, і вручив диплом та пам’ятну нагороду директору компанії «Віконда» - Євгенію Карису, за 15-річний вклад у розвиток віконної сфери.

aluplast

 

Теги: Aluplast, Оконный рынок

Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
Поздравляем с Днем Конституции Украины

Поздравляем с Днем Конституции Украины!

Поздравляем с Днем Конституции Украины!

Новости по теме
НСК «Олимпийский»: открытие музея истории главной спортивной арены страны

Меморіальний комплекс Героям Небесної Сотні у м. Києві. Публічне обговорення Програми та умов Всеукраїнського відкритого конкурсу на визначення кращої ідеї: третя дискусія

Вітаємо з Днем Захисника України!

Случайное видео

 03:35

Производство деревянных
окон
 02:02

Не вреден ли ПВХ в
эксплуатации
 02:46

Башня света. Комплекс
LICHTTOREN PHILIPS
 02:59

Что важно при выборе
окон? Фурнитура

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки