VEKA

VEKA. Завод під Києвом – перший виробничий об’єкт концерну VEKA AG в Україні

10 / 09 / 2008
5 вересня 2008 року відбулося офіційне відкриття заводу з виробництва ПВХ-профілів VEKA в смт. Калинівка (30 км від Києва) , Броварського району, Київської області.

Серед почесних гостей на церемонії відкриття заводу були присутні керівники Київської обласної ради та адміністрації, Броварської районної державної адміністрації та районної ради, працівники посольства Німеччини в Україні, засновник та співвласник концерну VEKA (ВЕКА), голова наглядової ради концерну VEKA пан Лауман, голова правління VEKA AG пан Хартлайф, клієнти компанії та інші офіційні особи.

В цей день гостей чекало знайомство з технічною та комерційною діяльністю компанії, а також екскурсія територією заводу з демонстрацією виробничих потужностей.

Масштабне завоювання українського ринку концерн VEKA AG розпочав зі створення в 2006 році ТОВ "ВЕКА Україна" , генеральним директором якого з моменту заснування є пан Йозеф Лео Бекхофф.

Вже в вересні 2006 року ТОВ "ВЕКА Україна" відкрило свій офіційний склад та офіс в смт. Калинівці. На початку 2007 року компанія публічно оголосила про свої наміри щодо будівництва виробничого комплексу в Україні. Будівництво заводу було розпочато 1 липня 2007 року після отримання всіх необхідних документів. Зрозуміло, що не обійшлось без труднощів. Основні проблеми виникли на стадії оформлення дозволів на проектування в різних державних органах. Тим не менше, завдяки конструктивному підходу та наполегливості працівників "ВЕКА Україна" та підтримці керівництва Броварського району всі проблеми було успішно вирішено. За рік під Києвом на території в 2,7 га буквально в полі виріс завод, збудований за останнім словом сучасної світової техніки.

Загальна площа об’єкту – 8 800 м2 , з них:

Інвестиції у розвиток та будівництво заводу "ВЕКА Україна" зі сторони німецького концерну VEKA AG складають понад 15 мільйонів євро.

Сьогодні завод обладнано п’ятьма лініями для екструзії ПВХ-профілів, загальною потужністю до 9 000 тон продукції на рік. Весь процес виробництва комп’ютеризовано, встановлений супутниковий зв’язок між ТОВ "ВЕКА Україна" та материнським підприємством в Німеччині. Контроль параметрів профілю здійснюється згідно вимог найсуворішого європейського стандарту в області якості – RAL.

На заводі працює навчальний центр – клієнти компанії можуть пройти курс попереднього навчання по збору вікон з профілів VEKA (ВЕКА). Також процес навчання може включати монтаж вікон на спеціальних модельних стінах в віконні пройми типові для українського будівництва.

Будівництво заводу в Калинівці – це лише початок розвитку VEKA в Україні. Вже сьогодні пан Йозеф Лео Бекхофф, генеральний директор ТОВ "ВЕКА Україна", розповідає про плани, що передбачають розширення виробничого цеху заводу в найближчі два роки.

Основні дати та цифри ТОВ "ВЕКА Україна":

     
   
   


О компании VEKA

Добавить пресс-релиз

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.
Лучшие статьи
Коробки и наличники (дерево)
Окна и Двери. Китай-2007
Оконные конфликты
Последние статьи
Новый фильм «Поколение четырёх стен» и его вирусный эффект: тысячи зрителей оценили важность фактов, описанных в фильме
Запрошення на «Windo Lviv 2018 – міжнародну виставку вікон, дверей і скла»
МИРОПЛАСТ увеличивает производственные мощности
Статьи по теме

КРУГЛЫЙ СТОЛ: «УКРАИНСКИЙ РЫНОК ДВЕРЕЙ»
Проект ГАЛЕРЕЯ ЕВРОПА СААРБРЮККЕН: ворота в столицу Саарланда. Современные технологии в исторических зданиях

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

  Последние новости
Перший номер спеціалізованого галузевого журналу profiwindow від aluplast

THE LINK – офисы будущего с системами ALUPROF

Инновационные системы VEKAMOTION и VEKAMOTION MAX удостоены наград престижной премии Plus X Award


Случайные видео

 02:38

Безопасность и
противостояние взлому с
фурнитурой МАСО
 03:39

HOW DO THEY DO IT?
Guardian glass
 01:12

Слишком чистое окно
 03:35

Производство деревянных
окон

 Интересные факты

 Загрузка ...
Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Новости